Oferta taneczna :

 • taniec sportowy (turniejowy) dla par
 • taniec dla dzieci „Royal kids”
 • taniec dla dorosłych
 • taniec dla Pań „Latino Solo”
 • pro-am
 • lekcje tańca dla nowożeńców ( nauka pierwszego tańca)
 • Taniec Sportowy dla Par – Naszym głównym celem jest szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rozwoju tańca towarzyskiego na poziomie sportowym, zarówno w kategorii tańców latynoamerykańskich, jak i tańców standardowych. Poprzez systematyczną i metodyczną pracę poprawiamy umiejętności naszych podopiecznych, co skutkuje ich dalszym rozwojem sportowym a w ostatecznym rozrachunku satysfakcjonującymi wynikami sportowymi na arenie krajowej i międzynarodowej. System szkoleń jest oparty o indywidualną ścieżkę kariery, opracowaną dla każdej pary przy udziale i pod kontrolą współpracujących z „Royal Dance” szkoleniowcami, którzy są wybitnymi tancerzami i trenerami. W skład kadry trenerskiej sprawującej piecze nad naszymi tancerzami wchodzą:
  Adrian Kopczyński & Magdalena Geldner – trenerzy z zakresu tańców LA
  Andrej Mosejcuk & Kamila Kajak- Mosejcuk- szkoleniowcy z zakresu tańców LA
  Marek Kosaty & Paulina Glazik oraz Marek Szulgo & Renata Schodnik – trenerzy z zakresu tańców ST.
  Monika Marszałek – Balet
  Tomasz Kmita – trening siłowo wytrzymałościowy
  shadow
  Taniec dla dzieci „Royal kids” – Zajęcia wprowadzające dzieci w Świat muzyki i tańca. Są niesamowicie aktywne i dymamiczne , przeplatane zabawami o tematyce tanecznej. Celem tych zajeć jest :
  – poprawa koordynacji ruchowej, zwinności i sprawności fizycznej.
  – kształtowanie sylwetki
  – rozwinięcie poczucia rytmu
  – nauka zdrowej rywalizacji i odpowiedzialności
  – dzielenie przestrzeni z rówieśnikami oraz nawiązanie z nimi bliskiego kontaktu.
  – przygotowanie młodego tancerza do wystepów publicznych i turniejów tanecznych.
  Na zajeciach dzieci ucza sie:
  – tańca towarzyskiego ( nauka krokow samby, cha -cha – cha, jive’a , walca angielskiego, poleczki)
  – elementow tańca nowoczesnego,salsy, jazzu i hip – hopu.
  Zajęcia taneczne odbywają się w naszej siedzibie, jak i również na terenie placówek szkolnych i przedszkonych w Szczecinie i okolicach
  shadow
  Zajęcia taneczne w systemie ” Pro-am” – Chciałbyś/chciałabyś nauczyć się tańczyć i prezentować to na pokazach i turniejach tańca ale pierwsza myśl jaka się pojawia w Twojej głowie to ta, że to już za późno… że trzeba było zacząć wiele lat wcześniej… Nic bardziej mylnego!!!!! System ” Pro-am” – to wyjątkowa forma nauczania, która pozwala spełniać nam nasze marzenia taneczne bez względu na wiek. To kategoria, w której tancerz (amator) tańczy w parze z tancerzem zawodowcem. System nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego kursanta, który swoje umiejętności taneczne nabywa podczas lekcji indywidualnych pod okiem swojego instruktora (partnera tanecznego), co przynosi bardzo szybkie efekty, satysfakcję i zadowolenie. Na zajęciach kursant uczy się nie tylko kroków tanecznych, ale również poprawia swoją sylwetkę, zwiększa poczucie własnej wartości i co najważniejsze spełnia swoje marzenia, które jeszcze niedawno wydawałyby się nieosiągalne.
  shadow
  Zajęcia taneczne dla Pań „Latino Solo” – Kochasz tańczyć ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca Latino. Są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie stworzone choreografie, które zawierają elementy tańców latynoamerykańskich ( samby, cha- cha-cha, rumby, jive’a ) , salsy, bachaty oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. Zajęcia mają również na celu poprawę sylwetki, koordynacji, kondycji oraz wzmacniają mięśnie. Są przeznaczone dla wszystkich pań i dziewcząt – niezależnie od ich wieku.
  shadow
  Lekcje tańca dla nowożeńców (nauka pierwszego tańca) – Chyba każda para młoda chciałaby swobodnie i elegancko prezentować się w trakcie swojego pierwszego tańca? I właśnie z tą myśla stworzyliśmy dla państwa możliwość indywidualnej nauki tańca weselnego.Jeżeli chcecie państwo zaskoczyć i zachwycić swoich gości to zapraszamy do współpracy. Nawet jeśli nigdy nie tańczyliście i myślicie, że sobie nie poradzicie to nic bardziej mylnego dlatego , że nasi instruktorzy , którzy posiadają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie , z odrobiną państwa zaangażowania potrafią czynić cuda. Poprzez indywidulne podejście do każdej pary młodej tworzą wyjątkowe choreografie na różnym poziomie (od klasycznych po naprawde zaawansowane).
  shadow

  Taniec dla dorosłych – Jeśli nie czujesz się pewnie na parkiecie to czas najwyższy żeby to zmienić! A pierwszym krokiem do tego będzie właśnie kurs tańca dla dorosłych i młodzieży w naszej szkole. To nie tylko idealna forma spędzenia aktywnie czasu wolnego ale również wspaniała okazja na zawiązanie nowych znajomości. Zajęcia mają na celu poprawę sylwetki, koordynacji i kondycji , pozytywnie wpływają również na nasze ciało i umysł. Na zajęciach kursanci uczą się tańca towarzyskiego, salsy oraz tańca użytkowego a później z łatwością mogą wykorzystać nabytą wiedzę taneczną na przyjęciach weselnych, dancingach,dyskotekach i innych zabawach towarzyskich. Przyjdź, sprawdź i przekonaj sie, że nie ma rzeczy niemożliwych .
  shadow
  Strona zaprojektowana przez Formański Michał / Grafika - Aleksandra Mac