Nasza kadra to :

Tańce latynoamerykańskie

Andrej Mosejcuk i Kamilia Kajak Mosejcuk

Fenomenalny duet szkoleniowców, który najlepiej sprawdza się u par zmierzających na szczyt ścieżki taneczno-sportowej. To 3 krotni Mistrzowie Polski par zawodowych. Złoci medaliści na German Open w kategorii Rising Stars.
Brązowi medaliści na największym turnieju na świecie Blackpool Dance Festiwal w kategorii Rising Stars. Finaliści Pucharu Świata w Moskwie.
Półfinaliści Mistrzostw Świata oraz półfinaliści Mistrzostw Europy.
To sędziowie posiadający licencję World Dance Council zezwalającą na sędziowanie wszystkich turniejów WDC.
To również trzykrotni zwycięzcy telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami”.
U nas w szkole tańca gościmy naszych szkoleniowców raz na miesiąc. Prowadzą zajęcia grupowe par sportowych oraz udzielają lekcji prywatnych.

shadow
Magdalena Geldner

Założycielka oraz współwłaścicielka Szczecińskiej Szkoły Mistrzów Tańca „Royal Dance”. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Profesjonalna tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Akademicka
Mistrzyni Polski, finalistka London Open. Wielokrotna medalistka polskich i
międzynarodowych turniejów. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na
wydziale Wychowanie Fizyczne. Prowadzi zajęcia dla grup sportowych ,
dziecięcych oraz udziela lekcji tańca.

shadow
Adrian Kopczyński

Założyciel oraz współwłaściciel Szczecińskiej Szkoły Mistrzów Tańca „Royal Dance”. Związany z tańcem od najmłodszych lat. Profesjonalny tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Wielokrotny mistrz polski i wielokrotny finalista mistrzostw świata, półfinalista Rising Stars Blackpool , półfinalista Rising Stars UK, trener sport. Prowadzi zajęcia dla grup sportowych z tańców latynoamerykańskich oraz grupy dziecięce. Udziela również lekcji tańca.

shadow

Tańce standardowe

Marek Szulgo & Renata Schodnik

To mistrzowski duet , który również specjalizuje się w tańcach standardowych i sprawuje pieczę nad naszymi tancerzami grup sportowych. To Akademiccy Mistrzowie UE w tańcach standardowych, Vice Mistrzowie w Akademickich Mistrzostwach Europy, finaliści Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Prowadzą zajęcia par sportowych dzieci i młodzieży oraz udzielają lekcji indywidualnych.

shadow
Marek Kosaty & Paulina Glazik

To kolejny mistrzowski duet , który specjalizuje się w tańcach standardowych i chyba nikt lepiej nie doprowadzi tancerzy na najwyższy poziom niż właśnie sami trzykrotni Mistrzowie Świata, dwukrotni zwycięzcy Blackpool Dance Festiwal i Internalional Open w Royal Albert Hall. Tych wspaniałych tancerzy, trenerów oraz sędziów gościmy w naszej szkole dwa razy w miesiącu . Prowadzą zajęcia z grupami sportowymi oraz udzielają lekcji prywatnych.

shadow

Balet

Monika Marszalek

Tancerka baletu. Pochodzi z Krakowa, gdzie uczyła się i pracowała w Operze Krakowskiej. Od 2002 r. związana z Operą na Zamku w Szczecinie na stanowisku koryfeja. Swoją wiedzę, doświadczenie baletowe i sceniczne przekazuje prowadząc z dziećmi zajęcia taneczne. Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej Uniwersytetu Szczecińskiego.

shadow

Trening siłowo wytrzymałościowy

Tomasz Kmita

Trener personalny, zawodnik i instruktor Brazylijskiego Jiu Jitsu, który dba o przygotowanie naszych tancerzy do zawodów pod względem kondycji, sprawności i motoryki.

shadow

Instruktorzy

Waldemar Figaszewski

Czynny tancerz w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Tańczy od ponad 13 lat. Finalista oraz zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Vice-mistrz zachodniopomorskiego okręgu tanecznego. Inżynier budownictwa jak i czynny student tego kierunku. Instruktor tańca sportowego. Prowadzi zajęcia taneczne w szkołach i przedszkolach oraz udziela lekcji tańca dla dorosłych (pro-am, nauka pierwszego tańca weselnego).

shadow
Agnieszka Tronczyńska

Z tańcem związana od 15 lat. Rywalizuje na parkietach w całej Polsce. Wielokrotna finalistka i zwyciężczyni ogólnopolskich turniejów. Prowadzi zarówno zajęcia taneczne w szkołach i przedszkolach, jak i udziela lekcji tańca dla dorosłych (pro-am). Studentka Wydziału Budownictwa i Architektury na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

shadow
Sara Gromadzka

Z tańcem związana od najmłodszych lat. Czynna tancerka najwyższej ogólnopolskiej klasy tanecznej „A” w tańcach latynoamerykańskich. Wielokrotna finalistka turniejów ogólnopolskich, finalistka turnieju Wieczystego. Prowadzi zajęcia w szkołach i przedszkolach oraz udziela lekcji tańca dla dorosłych i lekcji tańca pro-am.

shadow
Mateusz Uller

Z tańcem związany od dziecka, czynny tancerz, zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów. Prowadzi zajęcia w szkołach i przedszkolach oraz udziela lekcji tańca dla dorosłych (pro-am, pierwszy taniec weselny).

shadow

Manager/Instruktor

Anna Solka

Absolwentka Akademii Morskiej na wydziale Inżynierii Ekonomicznej Transportu oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego specjalność Zarządzanie Nieruchomościami. Zaangażowana w organizację pracy szkoły.
Instruktor tańca sportowego. Prowadzi zajęcia zajęcia taneczne w szkołach i przedszkolach.

shadow
Strona zaprojektowana przez Formański Michał / Grafika - Aleksandra Mac